Промислове будівництво – доволі складне завдання. Воно не може здійснюватися силами компанії, для якої призначається майбутній об'єкт. Досвідчені підприємці не наймають окремо проектувальників, будівельну бригаду та інших фахівців. Оскільки такий варіант діяльності може призвести до непередбачених ситуацій. Адже в даному випадку доведеться займатися організацією роботи в цілому і керуванням кожною бригадою зокрема. Тобто заглиблюватися в галузь знань, у якій ви не є фахівцем.

Для зведення будівлі під завод або для капітальної реконструкції вже існуючої будови, необхідно віддати перевагу організації, в штаті якої є досвідчені фахівці з різних сфер будівельної діяльності, у наявність широка технічна база. Крім того, проектні і будівельні роботи варто довіряти тільки тим організаціям, які мають всі необхідні сертифікати і виконують свою роботу згідно з чинними державними стандартами.

На рахунку фахівців компанії ММ-БУД ПРОЕКТ виготовлення та встановлення металевих конструкцій обсягом понад 5000 тонн. Серед них зведені будівлі різної спрямованості: починаючи від великих заводів, закінчуючи торговими манежами та іншими будівлями. Ми можемо взятися і за ваш проект.

Будівельні роботи зі зведення заводів та інших промислових будівель

Від того наскільки відповідально організація підійшла до будівництва об'єкта, залежить безпека, комфорт робітників і зручність на майбутньому підприємстві. Саме тому у зведенні важливий не тільки, власне, етап будівництва, а й проектування будівлі. При проектуванні наші фахівці враховують монтаж додаткових конструкцій, інженерних споруд, систем пожежної безпеки та всіх необхідних елементів, від яких залежить правильність функціонування заводу, цеху або ін.

Каркасні конструкції для будівництва заводів

Ми пропонуємо своїм клієнтам каркасні будинки під промислові потреби. За високої міцності і надійності їх зведення є недорогим. До того ж споруди мають ряд переваг, серед яких:

Для того аби задати всі питання, що цікавлять вас, зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном.