Будівництво торгових центрів каркасним методом є ідеальним способом у співвідношенні ціни та якості. За допомогою легких металевих конструкцій можна облаштувати доволі велику капітальну будівлю за невеликий проміжок часу (декілька місяців). Саме тому така технологія користується сьогодні великим попитом серед власників гіпермаркетів та мереж супермаркетів.

Де замовити зведення будівель під торгові центри

Основним напрямком роботи компанії ММ-БУД ПРОЕКТ є будівництво різних конструкцій за допомогою металевих каркасів. Звернутися до нас слід із кількох причин:

На будь-якому етапі діяльність наших фахівців здійснюється за всіма правилами безпеки, чинними стандартами міжнародного й державного рівня.

Переваги каркасного будівництва гіпермаркетів

Такий тип зведення будівель популярний, оскільки він відносно недорогий і має свої переваги. Будівництво можна проводити в найкоротші терміни в будь-який час року. До того ж воно реалізується за декілька місяців (залежно від обсягу будівлі і кількості додаткових робіт). Легкі металеві конструкції не вимагають важкого фундаменту з глибоким котлованом.