Будівництво каркасних будинків сьогодні – один із пріоритетних видів зведення будівель. Із металевих або дерев'яних елементів виготовляють житлові та нежитлові споруди. Вони підходять для заміських будинків, торгових павільйонів і навіть великих промислових підприємств. Такий варіант облаштування популярний із декількох причин. Основною із них є швидкість установки будівлі. Так, за кілька місяців можна звести капітальну будівлю.

Фахівці відзначають, що за більшістю характеристик каркасні практично нічим не відрізняються від бетонних будинків. У споруд із металевих каркасів є й інші переваги. Розглянемо їх більш детально.

Переваги каркасних споруди

Швидкість зведення – не єдине достоїнство конструкції. Серед інших переваг можна виділити:

Якщо ви дібрали команду досвідчених фахівців для зведення каркасного будинку, то точність виготовлення елементів і конструкції в цілому досягає всього лише одного міліметра.

Каркасні будинки під ключ в Києві

Компанія ММ-БУД ПРОЕКТ займається будівництвом швидкомонтованих будівель протягом п'яти років. За цей час ми зробили і встановили близько двадцяти тисяч тонн металоконструкцій! Серед наших замовників великі заводи, торгові центри, офісні будівлі, склади і багато іншого.

У нас ви можете замовити повний комплекс робіт із будівництва конструкцій даного типу: починаючи від створення проекту й узгодження юридичних питань до монтажу каркасів і встановлення інженерних комунікацій.