ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЯ

Металоконструкції – це елементи будівлі (ферми, фахверкові конструкції, сходи та ін.) котрі виготовляються з металу (чорного, нержавіючого, оцинкованого). За рахунок різнобіччя металопрокату (швелери, балки, кутики, старжні, листи) та способів його обробки (плазменна різка, напівавтоматичне зварювання, механічна зачистка) можна виготовити конструкцію будь якої форми та призначення.

Елементи будівлі великих габаритів (ферми, прогони) розбиваються на частини, зручні для транспотрування і збираються на будівельному майданчику за рахуок зварного чи болтового з’єднання. Такі елементи використовуються при будівництві:

Будівлі з металевих каркасів завоювали популярність завдяки малій вазі, підвищеній зносостійкості, простому монтажу і легкості при транспортуванні. Вони не дають усадки, для них немає потреби зводити і проектувати складний фундамент. Звести таку будову можна в будь-який час року і в максимально стислі терміни.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ У НАС

Власне виробництво

Наші металоконстукції виготовляються у власному цеху котрий споряджений професійним металообробним обладнанням. Завдяки досвідченому персоналу з багаторічним досвідом у даній справі ми гарантуємо якість виробництва конструкцій.

Комплексний підхід

Наші конструктори і проектувальники виконують необхідні розрахунки, опрацьовують проектну документацію а також контролюють процес виробництва.

Індивідуальне виготовлення

При необхідності клієнти можуть дати власні ескізи або креслення, на основі яких наші фахівці виконають виріб із металу.

Повний супровід

Ми не тільки виготовляємо металоконструкції по індивідуальним і типовим кресленням, але й здійснюємо доставку вже готових виробів із їх подальшою установкою і монтажем.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ

Компанія ММ-БУД ПРОЕКТ – комплексне виготовлення і монтаж металоконструкцій будь-якої складності для будівельних організацій і приватних клієнтів. Виконання замовлень різного рівня складності досягнуто за рахунок високотехнологічних, сучасних, оснащених цехів і команди досвідчених фахівців.

Довіривши нам проектування, ви отримуєте комплексний підхід, роботу команди кваліфікованих фахівців і демократичні ціни на всі послуги. Ми розробимо для вас індивідуальний проект, виготовимо потрібні конструкції, змонтуємо і встановимо їх. Цілісний підхід (послуги з виготовлення металоконструкцій) – запорука успішної реалізації будь-якого проекту!