Якщо для успішного ведення бізнесу вам необхідно будівництво нових будівель, вирішити це завдання можна двома шляхами. Перший: взяти в оренду спеціальну техніку, відшукати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування, і бригаду будівельників. Тобто знайти максимально вигідні умови серед тих, що пропонують субпідрядники. Після цього вам необхідно самостійно організувати контроль за якістю будівельних робіт на кожному етапі зведення будівлі. До того ж ви маєте забезпечити повний юридичний супровід проведення будівельних робіт.

Недоліками самостійного ведення справ є насамперед непередбачені витрати, висока ймовірність неякісної роботи найманих працівників, поломка спецтехніки та багато іншого. Можна піти іншим шляхом – найняти кваліфікованого генерального підрядника – окремого спеціаліста або компанію, яка займається управлінням будівельними проектами. Він відповідальний за ваш проект, тому в його інтересах організувати будівельні роботи найкращим чином.

Переваги генерального підряду

Уклавши договір із досвідченим фахівцем, ви не тільки позбавите себе від виснажливої роботи, а й отримаєте істотні вигоди. Серед них:

Кому довірити генпідряд у Києві

Організація ММ-БУД ПРОЕКТ протягом дев’яти років надає послуги генерального підрядника. Управління будівельними проектами не єдина галузь нашої діяльності. Ми займаємось будівельними роботами великого об’єму, а тому про їх специфіку знаємо не з чуток.

Наші фахівці сформують кошторис, спланують роботу, доберуть для вас персонал і техніку, проконтролюють якість виконуваних робіт. Ми гарантуємо юридичний супровід на всіх етапах будівництва, а також оформлення документів для здачі об'єкта в експлуатацію.